NH-hoteller i Mendoza

Finn de beste hotellene med NH i Mendoza etter pris eller preferanse

Sammenlign tusenvis av Mendoza NH tilbud på ett sted

Se etter hoteller med NH i Mendoza med gratis avbestilling

Alle pålitelige hotelltilbydere i Mendoza på ett sted

Se alle hoteller med NH i Mendoza

Vis flere hoteller
Vi bruker veiledende priser på denne siden for å hjelpe deg med å velge blant et stort antall valgmuligheter. Prisene på denne siden er estimater basert på søk utført av reisende på Skyscanner, noe som kan endre seg.
Alle skatter og avgifter er inkludert
Vis flere hoteller

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Antall hoteller med NH i Mendoza1
Beste pris funnetNH Mendoza Cordillera, 1 411 kr
Mest populære hotell etter NHNH Mendoza Cordillera, fra 1 411 kr
Hotellet med best vurdering med NHNH Mendoza Cordillerafra 1 411 kr
Gjennomsnittspris1 259 kr
Billigste måned å bestillejanuar

Finn det ideelle hotellet i Mendoza med NH: ofte stilte spørsmål

I Mendoza er forventet gjennomsnittstemperaturen i mars på 20°C. Den varmeste måneden er vanligvis januar med et gjennomsnitt på 30°C. Den kaldeste måneden er juli med temperaturer med et gjennomsnitt på 1°C. Det regner mest i januar, og den tørreste måneden er august.
Mange hoteller tilbyr bestillingsalternativer som kan endres eller gratis avbestilling innen en viss tid før oppholdet. Du kan finne NH-tilbud i Mendoza som tilbyr denne typen fleksibilitet når du søker med Skyscanner.
Ja – mange større hoteller reduserer romprisene dersom det fortsatt er mange ledige rom igjen, for å kunne selge dem. Er du villig til å ta sjansen? Det er mulig at prisene hos NH i Mendoza går litt ned i dagene før reisen din.
Det er ingen hemmelighet at kyndige reisende ofte unngår helger for å slippe folkemengder og økte fly- eller togpriser. Når det gjelder rompriser for NH-hoteller i Mendoza, ser det ut til at de ligger på rundt 1 236 kr på fredager, lørdager og søndager, sammenlignet med 1 338 kr i løpet av uken.
Dersom du ønsker å bestille det billigste rommet, kan du prøve å bestille et NH-byhotell på en søndag  – det er da prisene ofte er lavest.
Vi gjennomgikk all prisinformasjon vi kunne finne over hele nettet, og det ser ut som den billigste måneden å bestille et NH-hotell i Mendoza er februar, med en gjennomsnittlig pris på 1 002 kr per natt. Den dyreste måneden er oktober, da den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 1 340 kr.
Den laveste romprisen for NH-hoteller i Mendoza den kommende helgen er NH Mendoza Cordillera, med en pris på 1 273 kr. Helgen etter (5. april 2025) ser det ut til at de rimeligste romprisene hos NH Mendoza Cordillera ligger på 1 219 kr.