Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort

+ 97

Finn det beste hotellet i Victoria på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra
16:00
Utsjekking innen
11:00
Frokost
Frokost tilgjengelig
Kjæledyr
Kjæledyr tillatt mot ekstra gebyr
Barn
Barn er velkomne ved dette hotellet

Fasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Klimaanlegg
Svømmebasseng
Treningssenter
Spa

Mer om Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort

Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort

Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort ligger ved vannkanten i bydelen Songhees i Victoria. To populære severdigheter er Chinatown og Bastion Square, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Market Square. Pacific Rim College er et annet anbefalt sted å besøke. Kajakkpadling, fridykking og seiling er blant de aktivitetene du kan bli med på her. Du kan dessuten oppleve naturen i området gjennom turer til fots eller med sykkel. Resort med miljøsertifisering og med spa med full service i Songhees i VictoriaDette resort-hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et spa med full service, et innendørs basseng og en restaurant. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Et døgnåpent treningssenter, en bar/lounge og en snackbar/delikatesseforretning tilbys også. Skifting av sengetøy Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort har 240 rom med kaffetraktere/tekokere og designertoalettartikler. 55-tommers flatskjerm-TV inkluderer kabel-TV, betalings-TV og Netflix. På badet finner man toalettartikler (inkludert) og hårføner. Gjestene får tilgang til kablet internett og wi-fi inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter er skrivebord, kontorstoler og telefon. Rengjøring tilbys daglig, og det er mulig å be om skifting av sengetøy. Fritidsfasiliteter ved denne resorten er et innendørs basseng og et døgnåpent treningssenter. Barn under 16 år har ikke adgang til svømmebasseng eller treningsstudio uten tilsyn av en voksen. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Vurderinger og omtaler

Renhold
4,5
Beliggenhet
4,5
Tjenester
4,5
Rom
4,5
Verdi
4,0
Søvnkvalitet
4,5

Utmerket beliggenhet

4,5

100 Harbour Road, Victoria, V9A 0G1, Canada|0,47 km fra Victoria Inner Harbor

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

16:00

Utsjekking før:

11:00

Bra å vite

Barn

Barn er velkomne ved dette hotellet

Ytterligere senger

3 år og yngre

Barn kan bruke ekstra senger uten tilleggskostnader.

18 år og eldre

Barn kan bruke ekstra senger mot en tilleggskostnad på CAD 30.

Kjæledyr

Kjæledyr tillatt mot ekstra gebyr

Frokost

Frokost tilgjengelig

Frokosttider

07:00 – 10:00 fra Mandag til Søndag .

Frokostpris

Kontakt hotellet for prisinformasjon

Frokostalternativer

Vestlig frokost

Frokostmeny

From menu.

Viktig informasjon fra hotellet

Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In the event of an early departure, the property will charge you the full amount for your stay.

Godkjente betalingsmåter
Hotellet aksepterer følgende betalingsmåter:
card logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort: ofte stilte spørsmål

Ja, Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort har en restaurant.
På Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort kan du sjekke inn fra 16:00, og du vil måtte sjekke ut før 11:00.
Ja, parkering er tilgjengelig på Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort.
Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort ligger 0.7 km unna Victoria sentrum.
Delta Hotels by Marriott Victoria Ocean Pointe Resort ligger i Victoria i Canada og ligger 0.7 km unna Victoria sentrum.