Hoteller i Chinatown i Milano

Finn det beste hotellet i Chinatown på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign hotelltilbud på tvers av hundrevis av leverandører – alt på ett sted

Se etter hoteller i Chinatown med fri avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Milano

Se alle hoteller i Chinatown

Vis flere hoteller

Chinatown-hoteller i Milano: Ofte stilte spørsmål

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Chinatown med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene er 1 281 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 2 647 kr per natt.
Snittprisen på et hotell på hverdager er 2 386 kr per natt, mens snittprisen i helger er 2 970 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å overnatte i Chinatown på, kan være torsdag.
Vi har sett på tallene i kalenderen vår, og fant ut at torsdag er den billigste dagen å bo i Chinatown på. Og den dyreste dagen ser ut til å være lørdag.
Den billigste måneden å bo i Chinatown på, er august, med en snittpris på 2 140 kr per natt. Den dyreste måneden er februar, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 6 492 kr per natt. Disse snittprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til 5-stjernershotell.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i april er 2 788 kr per natt, som er omtrent 14% høyere enn resten av året.