Hotel Bella Venezia

+ 100

Finn det beste hotellet i Venezia på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Hotel Bella Venezia på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra
14:00
Utsjekking innen
11:00
Frokost
Frokost tilgjengelig
Kjæledyr
Kjæledyr ikke tillatt
Barn
Barn er velkomne ved dette hotellet

Fasiliteter

Wi-Fi
Klimaanlegg
Døgnåpen resepsjon
Restaurant
Røykfritt
Klesvask

Mer om Hotel Bella Venezia

Hotel Bella Venezia

Hotel Bella Venezia ligger i bydelen Venezia sentrum i Venezia, som er et fotgjengervennlig område med shoppingmuligheter. Et par av de kulturelle høydepunktene er Teatro Goldoni og Teatro La Fenice, mens Palazzo Contarini del Bovolo og Rialto-broen er noen av områdets populære severdigheter. Markusplassen og Peggy Guggenheim-museet er to andre anbefalte steder å besøke. Hotell med døgnåpent forretningssenter like i nærheten av Teatro GoldoniDette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en bar/lounge, et døgnåpent forretningssenter og konferanserom. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Concierge-tjenester, renseritjenester og vaskeritjenester tilbys også. Hotel Bella Venezia har 24 rom med airconditioning, minibar og safe. Digital-TV er tilgjengelig. Badene har dusj, badekåper, tøfler og bideer. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter er skrivebord, kontorstoler og telefon. I tillegg har rommene hårføner og toalettartikler (inkludert). Sengeoppredning om kvelden tilbys i tillegg til rengjøring daglig.

Vurderinger og omtaler

Renhold4,3
Beliggenhet4,6
Tjenester3,9
Rom3,9
Verdi3,7
Søvnkvalitet4,1

Utmerket beliggenhet

4,6

S. Marco, 4710, Basilica di San Marco, Venezia, 30124, Italia|0,86 km fra Signor Blum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

14:00

Utsjekking før:

11:00

Bra å vite

Barn

Barn er velkomne ved dette hotellet

Ekstra senger

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til ekstra senger.

Barnesenger

2 år og yngre

180 kr (EUR15) per person per natt

Kjæledyr

Kjæledyr ikke tillatt

Frokost

Frokost tilgjengelig

Frokostmeny

Buffé

Frokostpris

120 kr (≈EUR 10)/person

Viktig informasjon fra hotellet
Du må kunne vise frem legitimasjon og betalingskort når du sjekker inn. Har du spesielle ønsker, imøtekommes disse så langt det er mulig ved innsjekking. Merk at ikke alle ønsker nødvendigvis kan innfris, og at de kan koste ekstra. Dersom du sjekker ut tidligere enn planlagt, må du allikevel betale for hele det bookede oppholdet. Hotellet godtar ikke Visa Electron-kort som garanti.
Godkjente betalingsmåter
Dette hotellet aksepterer følgende betalingsmåter:
card logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Hotel Bella Venezia: ofte stilte spørsmål

Ja, Hotel Bella Venezia har en restaurant.
På Hotel Bella Venezia kan du sjekke inn fra 14:00, og du vil måtte sjekke ut før 11:00.
Nei, parkering er ikke tilgjengelig på Hotel Bella Venezia. Dersom du er på utkikk etter et hotell med parkeringsplasser, kan du simpelthen filtrere etter eiendommer med «parkering» under «fasiliteter» i søkeresultatene.
Hotel Bella Venezia ligger 0.3 km unna Venezia sentrum.
Hotel Bella Venezia ligger i Venezia i Italia og ligger 0.3 km unna Venezia sentrum.