Hotel Sarban

+ 15

Finn det beste hotellet i Abbottabad på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Hotel Sarban på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra
12:00
Utsjekking innen
14:00

Mer om Hotel Sarban

Hotel Sarban

Hotel Sarban ligger på fjellet i Abbottabad. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er Abbottabad Chairlift og Pipeline Walking Track verdt et besøk, mens Lady Garden Public Park og Shimla Pahari Park kan friste med vakre naturomgivelser. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som fjellklatring mens du er her. Hotell med parkering (inkludert) i AbbottabadDette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr renseritjenester, vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Ubetjent parkering er inkludert. Rengjøring (på forespørsel) Hotel Sarban har 28 rom med strykejern/-brett. Gjestene her får wi-fi inkludert i prisen (hastighet: 25+ mbps). Rengjøring tilbys etter avtale.

Plassering

At sarban chowk N35 and link road, city center Atd, Abbottabad, 22020, Pakistan|2,46 km fra Jaami Masjid Khulfa-e-Rashideen

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

12:00

Utsjekking før:

14:00

Hotel Sarban: ofte stilte spørsmål

Vi har ikke informasjon om restauranter på Hotel Sarban, så undersøk med dem under bestilling.
På Hotel Sarban kan du sjekke inn fra 12:00, og du vil måtte sjekke ut før 14:00.
Nei, parkering er ikke tilgjengelig på Hotel Sarban. Dersom du er på utkikk etter et hotell med parkeringsplasser, kan du simpelthen filtrere etter eiendommer med «parkering» under «fasiliteter» i søkeresultatene.
Hotel Sarban ligger 0.2 km unna Abbottabad sentrum.
Hotel Sarban ligger i Abbottabad i Pakistan og ligger 0.2 km unna Abbottabad sentrum.